Bieżnia dla kota SimpleRun

BIEŻNIA DLA KOTA SIMPLERUN

ZNANY RÓWNIEŻ JAKO KOŁOWROTEK DLA KOTA, POPRAWIA KONDYCJĘ FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ KOTA, ROZWIĄZUJE PROBLEMY BEHAWIORALNE

SimpleRun – innowacyjna bieżnia dla kota w kształcie kółka znana też jako koło do biegania dla kota. To profesjonalne urządzenie do ćwiczeń , które wygląda jak modernistyczny mebel. Szczególnie polecana dla kotów niewychodzących . Ułatwi Twojemu kotu adaptację do życia w domu, zaspokoi jego pierwotną potrzebę do wysiłku fizycznego i zapewni dobrą kondycję i zdrowie przez lata.

JAKIE KORZYŚCI DAJE KOŁOWROTEK SIMPLERUN

 • Twój kot przestanie drapać meble i wskakiwać na firany
 • Wieczory z mruczącym i odprężonym kotem na kolanach od teraz staną się możliwe
 • Koniec z mocno podrapanymi rękoma – kot po odpowiednim wysiłku fizycznym jest spokojniejszy
 • Staniesz się odpowiedzialnym posiadaczem kota któremu zapewniasz wszytko co najlepsze
 • Zyskujesz piękny mebel, który wzbudza zainteresowanie
 • Brak zmartwień o wagę kota, jego zdrowie i samopoczucie
 • Pozytywny wpływ ćwiczeń na zdrowie i zachowanie kota
 • Średnica bieżni pozwala na swobodny bieg
 • Najwyższej klasy łożyska gwarantują bezproblemową eksploatacje (dożywotnia gwarancja)
 • Szerokość bieżni pozwala na swobodny bieg dwóch kotów w jednym czasie
 • Cicha praca
 • Wszystkie rolki i mechanizmy są ukryte aby zminimalizować kontuzję
 • Nowoczesny design – doskonałe do każdego wnętrza
 • Ciężka stabilna konstrukcja 
 • Bezpieczna konstrukcja zasłaniająca wszystkie ruchome elementy

GŁÓWNE ZALETY BIEŻNI SIMPLERUN

bieżnia dla kota - Trawa syntetyczna

SYNTETYCZNA TRWA JAKO PODŁOŻE KOŁA – PRAKTYCZNA I NOWOCZESNA

IMITUJE NATURALNE WARUNKI BIEGU DLA KOTA. WYTRZYMAŁA I ŁATWA W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI

Syntetyczna trawa jest ekologiczna, trwała i zapewni Twojemu kotu jeszcze lepsze doznania podczas ćwiczeń . Niech poczuje się jak w naturze. Jest odpowiednio miękka i doskonale wygłusza tupanie kota podczas biegu.  Dodatkową zaletą jest to, że trawa praktycznie nie brudzi się . Wygląda doskonale przez długie lata.  Dzięki zastosowaniu syntetycznej trawy w połączeniu z białym kolorem Bieżnia dla kota SimpleRun stała się nie tylko zabawką dla kota.   Kołowrotek do biegania dla kota SimpleRun to również nowoczesny i minimalistyczny mebel, który stanie się piękną ozdobą Twojego salonu .

TWÓJ KOT POTRZEBUJE RUCHU – JEST NA TO PROSTY SPOSÓB

SIMPLERUN – BIEŻNIA DLA KOTA, JAKO PRZYJEMNY SPOSÓB UPRAWIANIA GRY ŁOWIECKIEJ

Żądanie od zwierzęcia, któremu łowiecki talent umożliwiał przeżycie zaledwie kilka pokoleń wstecz, by teraz porzuciło swoje obyczaje, byłoby niesprawiedliwością.
Powinniśmy zapewnić swojemu kotu ujście dla jego drapieżnych instynktów. Dzięki prostemu treningowi możemy nauczyć go, by kierował swe instynkty w stronę bieżni dla kota SimpleRun. Bieganie na kołowrotku dla kota to sposób na utratę energii, którą nasz pupil, zainwestowałby w polowanie.
Naszym celem powinno być zachęcenie kota do aktywności na kołowrotku dla kota SimpleRun.  Bieganie na kołowrotku SimpleRun stanie się dla niego równie atrakcyjne i męczące jak prawdziwe polowanie.

kołowrotek dla kota SimpleRun

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY TWÓJ KOT NIEWYCHODZĄCY JEST SZCZĘŚLIWY?

BRAK AKTYWNOŚCI JEST ŹRÓDŁEM STRESU I PROBLEMÓW BEHAWIORALNYCH U KOTÓW NIEWYCHODZĄCYCH

Wiele światowych organizacji broniących praw zwierząt mówią dziś jednym głosem, że  kotów nie należy wypuszczać na dwór . Powód?  Oczywiście  bezpieczeństwo.  Dzięki ewolucji w towarzystwie ludzi w kotach zaszły zmiany, które jednak nie wykorzeniły ich dzikości.  Zachodzi więc poważne ryzyko, że kot trzymany za zamkniętymi drzwiami będzie  sfrustrowany i znudzony. Dlatego też powinniśmy mieć świadomość, że zamykając go w czterech ścianach, dostajemy w pakiecie pewne jego instynkty i nieodłączne cechy.
Nawet jeśli nasz kochany drapieżnik ma potrzeby pokarmowe zaspokojone z nawiązką to i tak instynktownie przesypia sporo czasu. Kot śpi w ciągu dnia w celu oszczędności energii. Kiedy się budzi, odczuwa zawsze  potrzebę aktywności fizycznej. Zatem jeśli nasz ulubieniec ma wieść dobre życie to w  naszej kwestii leży zaspokojenie jego pierwotnych potrzeb i stworzenie mu przestrzeni dobrej jakości. To wyjątkowe zwierzę pragnie być kochane i samo obdarza nas uczuciem. Bieżnia dla kota SimpleRun może stać się wyrazem tej miłości.

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY TWÓJ KOT POKOCHA SimpleRun?

Podpowiem Ci jak nauczyć kota używać SimpleRun.

BIEŻNIA SIMPLERUN JAKO PROFILAKTYKA ZDROWOTNA DLA KOTÓW

Podobnie jak ludzie, nadwaga u kotów bywa przyczyną wielu schorzeń, od cukrzycy, przez artretyzm do chorób serca. Otyłe koty, często umierają przedwcześnie. Na szczęście z SimpleRun możemy wpłynąć na ich jakość i sposób życia. Tresura z bieżnią dla kota SimpleRun może  pomóc kotu w adaptacji  do życia w zamkniętym pomieszczeniu. Koty potrzebują okazji do wysiłku i praktykowania swoich naturalnych zachowań. Szkolenia z bieżnią dla kota  SimpleRun w niczym nie przypomina szkolenia w celu posłuszeństwa. Celem treningu jest ułatwienie kotom adaptacji do życia w dzisiejszych czasach. Zaspokojenie ich pierwotnych instynktów i zapewnienie zdrowej kondycji. Ponadto możemy  poprawić relacje  z naszym kotem, a także jego samopoczucie. Przede wszystkim chodzi o to, aby wychować szczęśliwe i chętne do współpracy zwierzę. Jesteśmy to winni naszym kotom.

To jedno z akcesoriów dla kota które poprawi zdrowie Twojego kota.

Zdrowie kota

KOŁOWROTEK DO BIEGANIA SIMPLERUN JAKO FORMA ĆWICZEŃ KOTÓW NIEWYCHODZĄCYCH

ZA POMOCĄ KOŁOWROTKA DO BIEGANIA SIMPLERUN MOŻNA SKUTECZNIE ZASPOKOIĆ POTRZEBĘ POLOWANIA I RUCHU U KOTÓW NIEWYCHODZĄCYCH

Dzięki użyciu koła SimpleRun możemy urządzić nie tylko gustownie i oryginalnie pokój, ale też zaspokoić pierwotne potrzeby naszego pupila.  Za pomocą kołowrotka SimpleRun można bawić się z kotem w sposób  naśladujący polowanie  przy użyciu lasera świetlnego. To najlepsza zabawka dla kota . Może to  osłabić jego  instynktowny  popęd łowiecki . Jeśli wypełnimy mu w ten sposób czas, który inaczej mógłby poświęcić na np.  drapanie mebli , to prawdopodobnie zaspokoimy jego potrzeby. Nie tylko pod względem fizycznym, lecz także psychicznym.  Codzienna zabawa z  przynosi dodatkową korzyści, a mianowicie nasz kot nie nudzi się, nie ulega frustracji i nie zagraża mu otyłość.

KOTY NIE POTRZEBUJĄ PRAWDZIWEJ OFIARY, ABY DAĆ UPUST SWOIM ŁOWIECKIM INSTYNKTOM

Kiedy używamy bieżni dla kota SimpleRun jako  elementu fizycznej aktywności kota , po czym nagradzamy go smakołykiem (czyli substytutu zdobytej ofiary), jego zachowanie jest na tyle podobne do rzeczywistej sytuacji, że nasz pupil  myśli, że właśnie poluje . To podobieństwo polowania i zabawy sprawia, że właściciel kota może  zaspakajać jego drapieżne pragnienia , po prostu dając mu SimpleRun. Grunt, żeby nasz kot mógł się wybiegać, a na koniec będzie leżeć rozciągnięty na ziemi, zdyszany i bardzo szczęśliwy. Będzie wdzięczny, że kupiłeś to dla niego.

Jakie akcesoria dla kota aktywnego?  SimpleRun to zabawka dla kota, której warto się przyjrzeć.

OPINIE KLIENTÓW

„bieżnia SimpleRun działa. Wygląda super w salonie. Co dla mnie ważne nie musiałam nic składać. Mam dwa koty. Młodszy kot Fredek od razu wskoczył na bieżnię, ale trzeba było mu podpowiadać zabawką, że ma w niej biegać:-) Maja jest starsza i może dlatego nie była zainteresowaną bieżnią – musiałam ją przekonywać i nagradzać łakociami. Maji zajęło 3 tygodnie, zanim się przekonała do biegania. Teraz z bieżni korzystają obydwa… czasem obydwa na raz:-) Dzięki”

Bieżnia dla kota SimpleRun - 2100zł

CZY KOŁOWROTEK DLA KOTA PRZEZNACZONY JEST TYLKO DLA KOTÓW RASOWYCH?

Kocie geny pochodzą z trzech źródeł: od „dachowców”, kotów rasowych i mieszańców międzygatunkowych. W związku, z czym pochodzą ostatecznie od zwierząt, które miały dwa zadania: tępienie szkodników i towarzyszenie ludziom. Zatem ich pierwotne instynkty nadal są w nich zakorzenione ale bez problemu mogą być stymulowane przy pomocy bieżni dla kota SimpleRun. Jest co prawda od tej reguły kilka wyjątków, jak np. Ragdol – rasy o skrajnie łagodnym temperamencie.  Lub jego przeciwieństwo jakim jest  kot bengalski  będący krzyżówką kota domowego z dzikim kotem bengalskim Prionailurus bengalensis. Ten ostatni gatunek dzieli od współczesnego kota domowego ponad 6 milionów lat ewolucji i nigdy nie został udomowiony. Zatem bieżnia dla kota SimpleRun jest więc niemalże  koniecznym meblem dla tej rasy  i każdy właściciel powinien się z nim zapoznać.

Rasy kotów