TABLICE MANIPULACYJNE DODI

Dodi

TABLICE MANIPULACYJNE

SERIA TABLIC MANIPULACYJNYCH DODI TO NIE PROSTOKĄTNY KAWAŁEK SKLEJKI TYLKO BAJKOWY OBRAZ ZACHĘCAJĄCY TWOJE DZIECKO DO ZABAWY 

Pierwsze kilka lat życia to najbardziej twórczy okres w życiu człowieka. Nigdy potem nie zdobywamy tylu umiejętności i nie jesteśmy tak chłonni i kreatywni. Dzięki użyciu naturalnych materiałów, prostej formie i doskonałemu wykończeniu tablice manipulacyjnych DODI idealnie wpisują się w myśl Montessori i otwierają przed Maluchem wiele możliwości rozwoju. Nie zapominajmy przy tym, że dziecko uczy się bawiąc i bawi się ucząc.

Kształty zwierzątek, które dzieci uwielbiają. Dzięki temu pomagamy im wejść do świata fantazji, zachęcamy do interakcji, pobudzamy wyobraźnię i rozwijamy kreatywność. Posiadamy w ofercie 8 wzorów tablic manipulacyjnych w 2 wielkościach (30×30 cm i 50×50 cm).

Poznaj rodzinę tablic DODI

Do rodziny tablic Dodi należy wiele zwierzątek w różnych wariantach kolorystycznych

10 POWODÓW WYRÓŻNIAJĄCYCH TABLICE DODI:

1. Tablica manipulacyjna DODI to nie jest zwykły prostokątny kawałek sklejki z przymocowanymi elementami, ale bajkowy drewniany obraz idealnie wpisujący się w upodobania dziecka i zachęcający do zabawy.

2. Redukcja elementów plastikowych do minimum zgodnie z metodą Montessori (na naszych tablicach nie ma pilotów do telewizora, kalkulatorów, dużych włączników do światła, plastikowych lampek na baterie itp.)

3. Brak ostrych i niebezpiecznych elementów, np. takich jak haczyki okienne, wtyczki kontaktowe stanowiące ogromne niebezpieczeństwo dla dziecka, które zaczyna używać elementów związanych z prądem! Drodzy Opiekunowie – zwracajcie na to szczególnie uwagę. Aby zachować szczególną ostrożność lusterko na tablicy jest bezpieczne, nietłukące się.

4. Stonowane przyjazne dzieciom (pastelowy róż, jasne drewno) i wyjątkowo estetyczne wykonanie. Tablice sensoryczne DODI to połączenie dekoracji pokoju dziecięcego i kreatywnej zabawy.

5. Kształty zwierząt, które dzieci uwielbiają. Dzięki temu pomagamy im wejść do świata fantazji, zachęcamy do interakcji, pobudzamy wyobraźnię i rozwijamy kreatywność.
Posiadamy w ofercie 8 wzorów tablic w 2 wielkościach (30×30 cm i 50×50 cm).

6. Wycinanie elementów drewnianych poprzez frezowanie, a nie laserem działający na zasadzie spalania, co może prowadzić do specyficznego zapachu spalenizny. Elementy wycinane laserem występują w 95% tablic na rynku – świadczą o tym czarne lub ciemnobrązowe krawędzie wynikające z procesu wycinania poprzez spalanie. Nasze tablice manipulacyjne mają przecięcia sklejki w sposób naturalny, jasny, bez okopceń i zapachu spalenizny (idealnie widać to na obrzeżach zębatek czy klocków).

7. Wymiar 3D poprzez wypukłe drewniane elementy, np. oczy, łapki czy też zębatki o wysokości 10mm, dzięki czemu dziecku łatwo za nie chwytać. Taki efekt uzyskujemy również poprzez frezowanie, które umożliwia cięcie grubych płyt. Laser z kolei posiada ograniczenia dotyczące grubości ciętego materiału i tablice wykonane w ten sposób są „płaskie”.

8. Stymulowanie sensoryczne, czyli wielozmysłowe, w każdej tablicy sensorycznej DODI. W przeciwieństwie do innych tablic, szczególnie zwracamy uwagę na łączenie oddziaływań równocześnie na wszystkie zmysły: zmysł wzroku (kolory, nadanie twarzy tablicom), dotyku (poprzez faktury, kształty i rozmiar) i słuchu (poprzez odbieranie dźwięków dzięki montowaniu na tablicy dzwoneczków, dzwonków rowerowych czy spinnerów wydających specyficzny odgłos).

9. Tablice manipulacyjne DODI tworzone są wspólnie z logopedą, psychologiem dziecięcym, grafikiem bajek oraz gronem kochających rodziców.

10. Są to JEDYNE TABLICE MANIPULACYJNE NA RYNKU w tak fantastycznym wykonaniu oznaczone wyrzeźbionym logiem DODI na każdym produkcie.

Galeria rodziny DODI

Shopping Cart
Ciasteczko znak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.