SIMPLEFLY – ŁÓŻKO NA ANTRESOLI DO MAŁYCH POMIESZCZEŃ – ŁÓŻKO WISZĄCE

Łóżko na antresoli, które wisi bez nóg, podpór i linek.
Łóżko wiszące to oszczędność miejsca i efekt lewitowania w powietrzu.

nowoczesne meble, młodzieżowe łóżko wiszące, łóżko piętrowe

Łóżka piętrowe w naszym kraju są bardzo popularne z uwagi na ich praktyczności i oszczędności miejsca. W dalszym ciągu jednak cztery nogi ograniczają swobodę korzystania z przestrzeni pod meblem.
Nowoczesne łóżko piętrowe SimpleFly to nowy rodzaj antresoli. Dla maksymalnej oszczędności miejsca stworzyłem projekt łóżka piętrowego, który nie potrzebuje nóg. Efekt lewitującego łóżka przyciągnie uwagę niejednej osoby.  Dodatkowo SimpleFly posiada oświetlenie, gniazdo elektryczne i praktyczną półkę.

BEZPIECZEŃSTWO

TO PODSTAWA, KIEDY CHODZI O DZIECI. ŁÓŻKO NA ANTRESOLI SIMPLEFLY ZOSTAŁA WYKONANA Z BEZPIECZNYCH MATERIAŁÓW I KSZTAŁTÓW

Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak aby były bezpieczne dla naszych dzieci. Krawędzie wykończone są miękkim obrzeżem PVC. W całym łóżku zostały również zaokrąglone rogi.
Wytrzymałość nośna antresoli to 90kg.

WBUDOWANE OŚWIETLENIE I GNIAZDO ELEKTRYCZNE

SZAFKA NOCNA, LAMPKA LED I GNIAZDO ELEKTRYCZNE DO ŁADOWARKI – WSZYSTKO POD RĘKĄ

SimpleFly posiada praktyczną półkę, na której wbudowane zostało gniazdo elektryczne (nowe gniazdo – całkowicie wbudowane w powierzchnie półki) oraz oświetlenie LED w postaci wbudowanej lampki typu liniowego o długości 1 metra.

Półka znajduję się na całej długości antresoli, dlatego znajdzie się tam miejsce na wszystkie przedmioty, które dziecko chciałoby mieć przy sobie (np. kiedy używa się budzika w telefonie)

GŁÓWNE ZALETY ŁÓŻKA NA ANTRESOLI SIMPLEFLY

  • Oszczędność miejsca – nogi nie ograniczają przestrzeni – do małych pomieszczeń
  • Nowoczesny design
  • Półka z oświetleniem i gniazdem elektrycznym
  • Swoboda rozmieszczenia mebla w pomieszczeniu
  • Wytrzymałość dzięki stalowej konstrukcji (90kg)
  • Bezpieczeństwo dzięki zaokrąglonym kształtom i zastosowaniu specjalnych obrzeży na krawędziach

OPINIE KLIENTÓW

“Ja jestem bardzo zadowolona w pokoju w którym nie wiedziałam czy cokolwiek zmieszczę urządziłam doskonały pokój dla synka, w którym znalazło się miejsce na biurko szafki i antresole. Polecam bo to duża oszczędność miejsca.”

Katarzyna z Warszawy

ŁÓŻKO NA ANTRESOLI SIMPLEFLY – 3200 zł

Zmieścisz wszystko

nowoczesne meble, młodzieżowe łóżko wiszące, łóżko piętrowe

MASZ PYTANIA? MOŻE ZOSTAŁO JUŻ ZADANE...

Zobacz pytania i odpowiedzi FAQ

WYBIERZ DEKOR SPOŚRÓD SETEK DOSTĘPNYCH

DOPASUJ KOLOR DO RESZTY POSIADANYCH MEBLI

Kolekcja222

MEBLE DO MAŁYCH MIESZKAŃ CORAZ BARDZIEJ POTRZEBNE

Łóżko na antresoli SimpleFly jest odpowiedzią na potrzeby osób borykających się z problemem zbyt małej powierzchni mieszkania. Potwierdza to fakt, że Polska znalazła się na podium w rankingu państw europejskich, w których mieszkania są najbardziej przeludnione. Aż 40% mieszkańców naszego kraju posiada za małą ilość pokoi w stosunku do liczby mieszkańców. Sytuacja ta spowodowana jest między innymi wysokimi kosztami mieszkań, jak również działaniem deweloperów budujących jak najwięcej małych mieszkań na danej działce. Niestety takie działania odbijają się na wielu rodzinach decydujących się ostatecznie na zakup mniejszego mieszkania, które po pojawieniu się dzieci okazuje się najzwyczajniej za małe. Łóżko wiszące SimpleFly jest idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji.

Obecnie wiele rodzin żyje w mniejszych mieszkaniach niż ich rodzice czy dziadkowie, a wygospodarowanie miejsca na dodatkowy mebel okazuje się ogromnie trudnym zadaniem. Również jako rodzice dzisiejszych czasów stajemy przed całkiem innymi problemami niż nasi przodkowie. Chcemy dla naszych pociech jak najlepiej i mamy dużą świadomość tego jak ważny jest wybór odpowiednich mebli dla dzieci. Nastolatki uwielbiają oryginalny wystrój i to, co podoba się ich rówieśnikom. Ponadto mają wyjątkową potrzebę podkreślania swojej indywidualności, a własny pokój traktują jako odzwierciedlenie tego poczucia. Dzięki łóżku na antresoli SimpleFly możesz stworzyć Twojemu dziecku wnętrze, o jakim marzy, w którym na pierwszym miejscu pojawi się dobry dizajn, ciekawa forma i funkcjonalność. Łóżko na antresoli zaprojektowane jest tak, aby było wygodne i pozwalało na dużą oszczędność miejsca, zaś jego niestandardowy montaż nada niepowtarzalny charakter pomieszczeniu.

NASTOLATKI KOCHAJĄ ŁÓŻKO NA ANTRESOLI SIMPLEFLY

Łóżko wiszące SimpleFly to mebel, który Twoje dziecko pokocha. SimpleFly jest marzeniem wielu nastolatków i na pytanie, dlaczego tak bardzo chcą wiszące łóżko zawsze jest podobna odpowiedź „pierwszy raz widzę takie łóżko piętrowe, jest oryginalne i wyjątkowe”. Zatem nie tylko my – dorośli, uwielbiamy niestandardowy wystrój mieszkania. Czasami warto wsłuchać się w to, co chcą nasze dzieci i sprawić, by ich pokój wyglądał praktycznie, estetycznie i oryginalnie, a przede wszystkim odpowiadał ich indywidualnym potrzebom i pragnieniom. Nie zapominajmy, że pokój naszego małego lokatora jest dla niego nie tylko sypialnią, ale też placem zabaw, miejscem odrabiania pracy domowej czy przestrzenią towarzyską. To właśnie te funkcje pokoju wymagają od rodziców czy projektantów wnętrz efektywnej aranżacji pozwalającej na pogodzenie różnych form aktywności dziecięcej.

ŁÓŻKO NA ANTRESOLI SIĘ OPŁACA – POLICZ

Dzięki konstrukcji umożliwiającej montaż na wysokości, beż żadnych nóg , dodaje powierzchni użytkowej dodatkowy metraż. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać prawie 2m2 więcej w swoim pokoju. Wyobraź sobie ile kosztowałoby Cię “dokupienie dodatkowo” tej powierzchni od dewelopera w porównaniu z ceną łóżka na antresoli SimpleFly. Wynik mówi sam za siebie!

Zobacz galerię