DopioTable – stolik kawowy rozkładany i podnoszony

STÓŁ OBIADOWY I STOLIK KAWOWY W JEDNYM
STÓŁ ROZKŁADANY 80X80 POZ ROZŁOŻENIU 160X80

Stolik kawowy DopioTable po podniesieniu i rozłożeniu staje się stołem obiadowym, przy którym może usiąść 6 osób. Idealny stolik kawowy do kawalerki lub małych mieszkań.

Stolik kawowy rozkładany i podnoszony
stół obiadowy

PEŁNOWYMIAROWY STÓŁ OBIADOWY W DOMU ODGRYWA WAŻNĄ ROLĘ W NASZYM ŻYCIU

Stół obiadowy, zaraz po łóżku, to najważniejszy mebel w każdym domu. To przy stole zasiadamy z rodziną i przyjaciółmi do wspólnych posiłków, imprez czy pogawędek. Niestety w dzisiejszych czasach rosnąca ilość sprzedawanych małych mieszkań wymusza na kupujących rezygnację z pełnowymiarowego stołu obiadowego. Brak możliwości celebrowania wspólnie posiłków prowadzi do spłycenia więzi rodzinnych i ogranicza możliwości spotkań z przyjaciółmi. Powoduje, że sami zapominamy o tym, jak ważną rolę w naszym domu spełnia pełnowymiarowy stół i chwile z bliskimi przy nim spędzone.

CO ZROBIĆ GDY MIESZKANIE JEST ZBYT MAŁE ABY POMIEŚCIĆ STANDARDOWEJ WIELKOŚCI STÓŁ OBIADOWY?

Jest na to rozwiązanie, mianowicie strolik kawowy rozkładany DopioTable.
Pod postacią standardowego stolika kawowego skrywa się praktyczny stół obiadowy o przemyślanej konstrukcji, oferujący miejsce dla 6 osób. Minimalistyczny mebel w wysublimowanym stylu zachwyci najbardziej wymagającego właściciela małego mieszkania swoją prostotą i funkcjonalnością. Możliwość rozkładania blatu umożliwia przystosowanie stolika lub stołu obiadowego w zależności od sytuacji i ilości osób.

Stół rozkładany 80×80 DopioTable to mebel, który rozwiązuje problem z miejscem w kawalerkach lub małych mieszkaniach, ponieważ doskonale sprawdza się jako stolik kawowy przy kanapie, a w razie potrzeby jako stół obiadowy dla 6 osób.

stół do kawalerki DopioTable

STÓŁ OBIADOWY W 10 SEKUND

Stolik kawowy ma rozmiar 80×80 cm. Po podniesieniu i rozłożeniu blatu zamienia się w stół obiadowy o rozmiarze 80×160 cm. Rozkładanie stolika jest bardzo łatwe i szybkie, ponieważ mechanizm ze sprężynami sprawia, że blat podnosi się z łatwością.

Mechanizm zastosowany w DopioTable jest wykonany ze stali a jego prosta i solidna konstrukcja gwarantuje jego niezawodność. W pozycji rozłożonej stół zachowuje się jak zwyczajny stół obiadowy – jest mocny i stabilny. Siedzenie przy DopioTable jest bardzo wygodne, ponieważ w pozycji rozłożonej stół nie posiada nóg w narożach blatu.

DOPIOTABLE NAJCZĘŚCIEJ SPRZEDAWANYM PRODUKTEM W SKLEPIE

Stolik kawowy rozkładany DopioTable stanowi jeden z najczęściej sprzedawanych produktów w sklepie.
Ten nietuzinkowy mebel znalazł już swoje zastosowanie w setkach mieszkań, ponieważ pozwala na wspólne spędzanie czasu z bliskimi bez względu na metraż pomieszczenia.
Całość jest wykonana z solidnych materiałów zapewniających trwałość przez długie lata. Użyta konstrukcja mechanizmu rozkładania gwarantuje stabilność i niezawodność stołu podczas użytkowania. Licząc się z oczekiwaniami klientów istnieje możliwość wyboru dekoru tak, aby stół idealnie wpasował się w każde wnętrze.

Opinie klientów

"

Ten stół rozwiązał mój główny problem i wątpliwość podczas kupna kawalerki – czy wszystko zmieszczę? Znajomi są w szoku kiedy mówię żebyśmy zagrali w planszówkę a oni rozglądają się gdzie rozsiąść się na podłodze. Kiedy rozkładam stół wszyscy oddychają z ulgą.

Wybierz dekor spośród setek dostępnych rodzajów

DopioTable wykonuję z laminowanej płyty.  Daje to ogromne możliwości wyboru koloru lub dekoru imitującego drewno, kamień lub inne materiały.

Stół DopioTable - 1560 zł