Wartości firmy

W firmie SimpleMeble od pierwszych dni panuje przekonanie, że niezbędna jest pielęgnacja najważniejszych wartości przedsiębiorstwa będących bazą codziennego funkcjonowania. Stanowi ona podstawę wizerunku firmy i wzajemnych relacji zarówno z pracownikami jak i klientami. To właśnie 6 poniższych wartości określa, co jest ważne w funkcjonowaniu firmy SimpleMeble i co odróżnia nas od innych. Chcemy osiągać sukcesy w sposób uczciwy i lojalny opierając się na oddaniu prezentowanym wartościom.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ

Firma SimpleMeble zbudowana jest na gruncie wysokiego poziomu odpowiedzialności poprzez wypełnianie zobowiązań i dotrzymywanie obietnic. Wszelkie podejmowane działania są szczere i przejrzyste. Naszym priorytetem jest sprawiedliwe traktowanie wszystkich osób, z którymi współpracujemy. Postępujemy zgodnie z obowiązującym prawem i standardami etycznymi. Ponadto nie narażamy klientów na dodatkowe koszty czy ukryte defekty produktu. Nasz klient nie martwi się o dostawę, uszkodzenia czy inne negatywne aspekty wynikające z kupna produktów SimpleMeble. Uczciwość w SimpleMeble to również nacisk na wyrażanie szczerych opinii przez klienta, dzielenie się informacjami oraz zgłaszanie wszelkich niedogodności.

OTWARTOŚĆ

Firma SimpleMeble nieustannie dąży do poszukiwania nowych i coraz lepszych rozwiązań swoich produktów. Wielokrotnie wspólnie z naszymi klientami tworzymy projekty, które następnie realizujemy. Ponadto produkty obecne w sklepie również stanowią wypadkową wspólnych prac i ulepszeń zgodnie z sugestiami i propozycjami klientów. Ten proces nigdy nie pozostaje zamknięty, a dzięki tak szerokiej otwartości na zmiany i uwagi wielu osób zainteresowanych naszymi meblami i akcesoriami tworzymy produkty doskonałe. To rodzi obustronną korzyść dla SimpleMeble i jej odbiorców, ponieważ w miarę rozwoju działalności firmy będziemy rozwijać coraz lepsze i bogatsze portfolio produktów spełniających oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

ZAUFANIE

Firma SimpleMeble kładzie ogromny nacisk na spełnianie wyrażonych obietnic, co zasadniczo oparte jest na zaufaniu płynącym z doświadczenia. Jeśli przedmioty, z którymi klient firmy SimpleMeble wchodzi w interakcję zawiodłyby jego oczekiwanie, zostałoby naruszone też zaufanie, co jest w firmie kategorycznie niedopuszczalne. Długotrwała i szczegółowa praca nad każdym meblem sprawia, że sprostają one 100% zadaniom, do jakich są przeznaczone. Zaufanie klienta do mebli to dla nas połączenie takich cech jak niezawodność oraz pewność i integralność. A to oznacza, że każdy nasz klient może liczyć na to, że produkty SimpleMeble spełnią pokładane w nich oczekiwania i potrzeby.

INNOWACYJNOŚĆ I PROSTOTA

Jako przeciwstawienie się masowym produktom mebli dostępnych we wszystkich sklepach sieciowych oraz kiepskiemu wzornictwu i gorszej jakości towarów produkowanych w fabrykach. SimpleMeble skupia szczególną uwagę na produktach wyselekcjonowanych w dobrym stylu, będących elementem połączenia nowoczesności z funkcjonalnością. Połączenie odpowiednich materiałów, organicznych form z ludzką miarą nowoczesności i skromnością daje w efekcie ponadczasowe produkty, których cechą determinującą jest wysoki poziom prostoty i pożądany współcześnie minimalizm. Harmonijne i innowacyjne formy to gwarancja dobrego stylu prezentowanego przez firmę.

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

SimpleMeble oferuje ciekawe projekty i solidne wykonanie. Jakość jest podstawą zasadą produkcji przestrzeganą w firmie począwszy od pracy personelu, poprzez maszyny do bardzo szczegółowej pracy wykonywanej ręcznie. Firma szczególnie skupia uwagę na detalach i wykończeniach, dzięki czemu uzyskuje produkty o wyjątkowo wysokiej jakości i nienagannym wykonaniu.

PERSONALIZACJA I INDYWIDUALNOŚĆ

SimpleMeble skupia się na projektowanie mebli zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów, co daje pewność maksymalnego wykorzystania przestrzeni użytkowej. Ogromne możliwości wyboru koloru w wielu produktach, nawet do 100 proponowanych, stwarza możliwość idealnego wkomponowania mebla do mieszkania, utrzymując całość w dobrym i nowoczesnym stylu.