Tablica manipulacyjna na prezent dla dziecka

kot dodi premium 3

Wybór prezentu na pierwsze urodziny czy chrzciny dla malucha często staje się wyzwaniem. Zawsze chcemy, aby to, co podarujemy, było nie tylko ciekawe, ale także edukacyjne i rozwijające. W świecie zabawek często gubimy się w morzu możliwości. Jednak jest jedna propozycja, która łączy w sobie edukację, kreatywność i radość z zabawy – tablica manipulacyjna na prezent.

Dlaczego tablica manipulacyjna na prezent?

Dzieci od około 12 miesiąca życia wyjątkowo szybko zaczynają chłonąć wiedzę i rozwijać zdolności motoryczne. Zatem tablica manipulacyjna nie będzie zwykłą zabawką, a prawdziwą strefą odkrywania dla najmłodszych lat. Nawet dorośli często podziwiają rozwój maluszka, który śmiało zaczyna podejmować próby manipulowania kluczykami w zamku, odkrywania jak dopasować sortery czy w różnym tempie kręcić spinnerem lub zębatkami.

Uniwersalność prezentu

Tablica manipulacyjna to prezent, który nie tylko rozwija, ale także bawi i angażuje zmysły. Bez względu na to, czy obchodzimy pierwsze urodziny, czy dziecko właśnie zostało ochrzczone, taki podarunek zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. To najlepszy sposób na zainwestowanie w rozwój dziecka.

Zaskakujący design: Tablice DODI

W dzisiejszych czasach, kiedy estetyka ma znaczenie, tablice DODI idą o krok dalej. Zamiast standardowych prostokątnych kształtów tablic manipulacyjncyh licznie dostępnych na rynku, możesz wybrać wersję w kształcie uroczych zwierzaków. DODI łączy w sobie design z funkcjonalnością, co sprawia, że stają się one nie tylko idealną zabawką, ale także designerskim dodatkiem do dziecięcego pokoju.

Tablica DODI: bezpieczna kreatywność

Najważniejsze przy wyborze tablicy manipulacyjnej to zapewnienie bezpieczeństwa maluchowi. Tablice DODI przechodzą rygorystyczne testy bezpieczeństwa, posiadają certyfikat CE, co oznacza zgodność z normami europejskimi. To pewność, że prezent nie tylko dostarczy radości, ale również będzie bezpiecznym miejscem do rozwijania kreatywności.

Podsumowanie: wybierz mądrze najlepszy prezent dla dziecka

Gubisz się w ofercie prezentów dla najmłodszych? Tablica manipulacyjna na prezent to klucz do sukcesu. Niech prezent nie tylko cieszy dziecko, ale także stanie się dla niego przestrzenią do odkrywania, rozwijania pasji i kształtowania kreatywności. A jeśli chcesz, aby prezent wyróżniał się designem, zdecyduj się na tablicę DODI – to coś więcej niż zwykła, prostokątna tablica manipulacyjna. To małe dzieło sztuki dla malucha.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Shopping Cart
Scroll to Top

Nietoksyczne materiały

Farby

Możesz być pewien, że farby używane do produkcji Tablic DODI są absolutnie bezpieczne dla małych dzieci. Nasze farby spełniają najnowsze normy bezpieczeństwa zgodnie z PN-EN 71-3:2019. Przestrzegamy również wymogów Rozporządzenia REACH, co oznacza, że farby nie zawierają żadnych substancji z listy SVHC (substancji o szczególnym niebezpieczeństwie). Dzięki temu możesz mieć pełne zaufanie, że nasze farby są w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka. Dbamy o zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się kreatywnością i radością, bez żadnych obaw związanych z używanymi przez nas farbami.

Sklejka

Sklejka używana do produkcji Tablic DODI spełnia najwyższe wymagania higieniczności klasy E1. Oznacza to, że płyty sklejki nie wydzielają substancji szkodliwych w ilościach zagrażających zdrowiu. Badania przeprowadzone w środowisku laboratoryjnym potwierdzają, że sklejka ta jest bezpieczna dla dzieci.

W kontekście normy emisji formaldehydu PN-EN 1084 według CARB faza 2, wykorzystywane przez nas sklejki spełniają wszystkie wymagania. Dzięki temu możemy zapewnić, że tablice DODI są w pełni bezpieczne dla dzieci.

Trwałość

Montaż elementów

Tablice DODI zostały starannie zaprojektowane z wysokiej jakości wkrętami o talerzowej konstrukcji łba. Ta specjalna konstrukcja wkrętów zapewnia większą i bardziej stabilną powierzchnię styku między wkrętem a mocowanym elementem niż w przypadku wkrętów stożkowych. Dzięki temu mocowanie jest jeszcze trwalsze i niezwykle stabilne, co eliminuje ryzyko odłamania się lub luźnego poruszania się elementów podczas zabawy dziecka.

Grube, niełamliwe elementy drewniane

Tablice DODI są wyposażone w grube elementy drewniane, które są odporne na złamania. Materiały wysokiej jakości i odpowiednia konstrukcja zapewniają trwałość i wytrzymałość tablicy, nawet podczas aktywnego użytkowania przez malucha.

szop dodi xl zbliżenie

Dobrej jakości farby

Tablice DODI są pokryte farbami wysokiej jakości, które są bezpieczne dla dzieci i trwałe. Farby te są wyjątkowo odporne na ścieranie i blaknięcie, co pozwala tablicy utrzymać swój atrakcyjny wygląd przez długi czas.

Solidna konstrukcja

Tablice DODI zostały zaprojektowane z myślą o wytrzymałości. Solidna konstrukcja tablicy zapewnia, że będzie ona odporna na uszkodzenia i wytrzyma długotrwałe użytkowanie, nawet w warunkach intensywnej zabawy dzieci.

tablica manipulacyjna panda dodi

Wszystkie te elementy zostały starannie przemyślane, aby zapewnić wytrzymałość i trwałość tablicy manipulacyjnej DODI. Możesz mieć pewność, że tablica sprosta wymaganiom aktywności Twojego dziecka i będzie cieszyć je przez długi czas.

Bezpieczeństwo

Sklejka

Sklejka z której wykonane są tablice DODI posiadają certyfikat FSC® Chain of Custody, który gwarantuje odpowiedzialne pochodzenie drewna. FSC to najbardziej wiarygodny system certyfikacji zasobów leśnych, wspierany przez organizacje ekologiczne i społeczności tubylcze. Nasze sklejki spełniają również wymagania klasy higieniczności E1, co oznacza, że nie wydzielają szkodliwych substancji.

Farby

Kolory używane do produkcji Tablic DODI spełniają normy bezpieczeństwa zgodnie z PN-EN 71-3:2019. Farby nie zawierają substancji z listy SVHC (substancji o szczególnym niebezpieczeństwie) i są zgodne z wymogami Rozporządzenia REACH. Zapewniamy, że nasze farby są bezpieczne dla małych dzieci.

Certyfikat CE

Tablice DODI posiadają certyfikat CE, który potwierdza zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Tablice DODI spełniają normy PN-EN 71-1 i PN-EN 71-2, dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Przeprowadziliśmy testy mechaniczne w akredytowanym laboratorium, aby potwierdzić bezpieczeństwo tablic DODI dla dzieci. Możesz mieć pełne zaufanie, że nasze tablice są bezpieczne i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Ciasteczko znak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.