Tablica edukacyjna dla dzieci

Tablice edukacyjne dla dzieci w kształcie zwierząt od 12m+

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Tablica edukacyjna dla dzieci wspiera rozwój dzieci, inspiruje do odkrywania i zdobywania nowych umiejętności. Dobrze zaprojektowana tablica edukacyjna zachęca dziecko do aktywności i manipulowania małymi rączkami. Szczególną rolę do wzmacniania interakcji z zabawką odgrywają tablice manipulacyjne z wyraźne zaznaczonymi oczami, buzią itp. Ponad to tablica edukacyjna powinna być tak stworzona, aby była bezpieczna, pobudzała zmysły, wspierała kreatywność (kształty zwierząt mają na to ogromny wpływ) oraz zawierała różne stopnie trudności. Tablice edukacyjne DODI spełniają wszystkie z wymienionych elementów.

Cechy tablic DODI

Kształty

Motywy zwierząt bardziej zachęcają do interakcji, pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność. W ofercie znajdziesz ponad 60 wzorów DODI.

Wiek 12m+

Jedyni w Polsce zaprojektowaliśmy bezpieczne tablice dla dzieci już od 1 roku życia . Mamy to potwierdzone badaniami w akredytowanym laboratorium. Inni tego nie mają!

Elementy

Każdy przedmiot na tablicach DODI rozwija określone funkcje. Nie montujemy elementów rodzących złe nawyki u dzieci, np. gniazd elektrycznych.

Certyfikat CE

Farby spełniają normy PN-EN 71-3:2019, sklejka posiada certyfikat FSC®, a konstrukcja spełnia normy PN-EN 71-1 i PN-EN 71-2 bezpieczeństwa zabawek.

Opinie

Co inni mówią o DODI

Doskonała
Na podstawie 51 opinii
Aleksandra Ciosek
Aleksandra Ciosek
23/04/2024
Tablica jest wykonana perfekcyjnie, wszystkie elementy zostały bardzo fajnie przemyślane. Maluch jest zachwycony zarówno elementami jak i samym kotkiem, którego wybraliśmy. Bardzo polecam zakup tablicy dla bobasa!
Monika Nawrot
Monika Nawrot
27/03/2024
Dziękujemy za piękną sowę i ekspresowa przesyłkę ... I za zainteresowanie czy dziecku się podoba ... Z całego serducha polecamy tablice manipulacyjna firmy DODI i ludzi którzy tworzą tak piękne rozwojowe zabawki ?♥️
Julia Pomianowska
Julia Pomianowska
18/03/2024
Błyskawiczna przesyłka, przesympatyczna obsługa i produkt wysokiej jakości. Po odebraniu tablicy manipulacyjnej innej marki byłam zmuszona do jak najszybszego znalezienia alternatywy – zakupiona gdzie indziej tablica była wykonana niechlujnie i nie wydawała się bezpieczną zabawką dla małego dziecka. Kontrast z tablicą DODI jest ogromny. Standard wykonania zabawek DODI jest wysoki, sama zabawka jest po prostu ładna i estetyczna, a pan Darek wysłał zamówią przeze mnie sówkę na drugi dzień, tak, aby dotarła przed imprezą urodzinową (prezent na roczek). Bardzo dziękuję i polecam!
Agata Buczek
Agata Buczek
17/03/2024
Mam cztery tablice w swoim gabinecie. Sa pięknie wykonane. Dzieci bardzo je lubią.
Klaudia Blus
Klaudia Blus
08/03/2024
Szczerze polecam tablice Dodi! Przejrzałam wiele tablic dostępnych na rynku, Dodi od razu przypadły mi najbardziej do gustu. Kiedy córka dostała w prezencie tablicę Lewka, tylko utwierdziłam się, że był to najlepszy wybór! Tablica jest przepiękna, solidna, wykonana z dbałością o wszystkie szczegóły. Córka jest nią zachwycona, spędza przy niej dużo czasu i próbuje rozgryźć po kolei każdy z elementów. W dodatku kontakt ze sklepem był rewelacyjny - uzyskałam natychmiastowe odpowiedzi i pomoc, bardzo miło i fachowo. Czuć, że Właściciele wkładają dużo serca i zaangażowania w swoją pracę. Produkt zdecydowanie warty swojej ceny, polecam!
Milena Ciecierska
Milena Ciecierska
17/02/2024
Super tablica! Starannie wykonana?
Andrzej Cempel
Andrzej Cempel
09/01/2024
Tablica z lewkiem wykonana perfekcyjnie - odpowiednia proporcje - akurat dla małego chłopca, różne manipulatory do nauki przydatnych umiejętności, estetyczna, łatwa w utrzymaniu - można odłączyć stojak i wtedy na płasko łatwo schować.
Paulina Kubek
Paulina Kubek
02/12/2023
Piękna tablica. Bardzo ładnie wykonana, jesteśmy zachwyceni