Tablica manipulacyjna stojąca

Tablica manipulacyjna DODI Kot Brązowy 7

Tablice DODI ze stojakiem to idealna propozycja zarówno do pokoju maluszka, jak i wszelkich innych pomieszczeń, w których funkcjonują dorośli i chcą mieć dziecko podczas zabawy w zasięgu wzroku. Dzięki możliwości sprawnego składania i rozkładania tablicy DODI, sprawdzi się ona wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zorganizowania czasu dziecka, urozmaicenia jego zajęć i przede wszystkim stworzenia zabawy mającej korzystny wpływ na rozwój maluszka.
Dzięki wykorzystaniu stojaka zyskuje się dodatkowo możliwość zabrania tablicy zawsze ze sobą na ogród, taras czy podczas prac domowych. W ten sposób zarówno dorosły, jak i dziecko, zyskują czas dla siebie przy jednoczesnym zainteresowaniu maluszka wielością elementów manipulacyjnych na tablicy DODI.

Gdzie zatem sprawdzi się tablica manipulacyjna stojąca DODI?

Tablica DODI jako element pokoju dziecięcego.

Każdy rodzic wie jak istotne w życiu dziecka jest rozwijanie jego umiejętności na każdym etapie. Tablica manipulacyjna DODI będzie zatem idealnym elementem wystroju pokoju maluszka w okresie, kiedy tak ważne jest rozwijanie jego umiejętności motorycznych. A dzięki możliwości przenoszenia tablicy, nie musimy martwić się o wiercenie kolejnych dziur w ścianach. Często po prostu nie możemy sobie pozwolić na takie rozwiązanie (np. w mieszkaniu wynajmowanym) lub zwyczajnie nie chcemy zmniejszać optycznie pokoju dziecka. A przecież każdy rodzic wie, że w tym wieku mało które dziecko chce bawić się wyłącznie w jednym miejscu. Dlatego mobilna forma tablicy jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla mam jak i ich dzieci.

Tablica DODI do zabaw w ogrodzie.

tablica manipulacyjna myszka brązowa dodi ptremium

Nie ma lepszego sposobu na zachęcenie naszej pociechy do spędzania czasu na świeżym powietrzu, niż zorganizowanie zabawy, która zajmie dziecko na dłuższe chwile. Dlatego doskonałym wyjściem może być postawienie stojącej tablicy manipulacyjnej DODI w ogrodzie. Dzięki temu pozwolimy swojemu dziecku rozwijać zmysł wzroku, słuchu czy dotyku i jednocześnie zainspirujemy je do zabawy na zewnątrz.

Zabawa w kuchni lub salonie.

Każda mama wie jak wielką sztuką jest przygotowanie obiadu czy zorganizowanie przyjęcia w salonie z małym dzieckiem. W takich sytuacjach trudno jest bawić się i organizować swoje zajęcia jednocześnie. Przynoszenie w tej sytuacji skrzynki zabawek, klocków itp. również bywa dużym utrudnieniem i generuje niestety bałagan i chaos. A dzięki jednej, przenośnej tablicy manipulacyjnej DODI można w prosty sposób rozwiązać taki problem. Każdy maluch mając do dyspozycji tak dużo elementów manipulacyjnych zajmie się tablicą DODI na długie chwile, dzięki czemu każda mama w spokoju będzie mogła przygotować to, co zaplanowała wcześniej. Dodatkowo wyraźnie zaznaczona twarz i duże, obrotowe oczy w każdej tablicy DODI zachęcają maluszka do wielogodzinnych wspólnych eksperymentów manipulacyjnych.

Tablica manipulacyjna dla dzieci królik premium

Zabawa podczas rodzinnych spotkań czy wyjazdów samochodem na weekend.

tablica manipulacyjna dla dziewczynki myszka dodi premium brazowa

W tej kwestii stojąca tablica DODI również okazuje się nieoceniona. Dzięki wygodnej formie składania oraz optymalnym rozmiarom łatwo zabrać ją do bagażnika i wyciągać tam, gdzie jest potrzebna i gwarantuje długie chwile rozwojowej zabawy dla dziecka.

Jak można zauważyć stojące tablice DODI mają mnóstwo potencjału, który można wykorzystać w kreatywny sposób. Gwarantujemy, że jest to najwyższa jakość tablic manipulacyjnych na rynku sprawdzona już przez wiele Mam i ich dzieci, które niejednokrotnie potwierdzają jej stabilność i wygodną formę użytkowania. Jednocześnie zapewniamy wyjątkowo bogaty wybór wzorów i kolorów. A mając świadomość tego, jak ważne jest precyzyjne dopasowanie rozmiaru tablicy do jej zastosowania, wieku dziecka i pomieszczeń, w których będzie używana, oferujemy tablice DODI ze stojakiem o różnej wysokości (od 50 do 80cm). Pozwoli to dokonać zakupu zabawki szytej na miarę konkretnych oczekiwań.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Shopping Cart
Scroll to Top
Ciasteczko znak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.