Tablica manipulacyjna stojąca dla dziecka

Tablice stojące dla dzieci w kształcie zwierząt od 12m+

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Tablice manipulacyjne DODI z serii Quadro, Classic i Premium mają zamontowany haczyk z możliwością powieszenia zabawki na ścianie. Dzięki stabilnemu umocowaniu tablicy stwarzasz swojemu dziecku kącik do rozwoju motoryki małej, mającej istotne znaczenie w późniejszym etapie rozwoju. Gwarantujesz w ten sposób swojemu dziecku wielozmysłową stymulację, rozwijanie zdolności manipulacyjnych oraz wyobraźni. Ponadto wzmacniana jest samodzielność malucha, a nawet motoryka duża, kiedy tablicę zawiesi się na odpowiedniej wysokości. W ten sposób najniższe piętro to klęk lub przysiad, a do najwyższych elementów trzeba wstać lub nawet wspiąć się na paluszkach. Tablica manipulacyjna DODI pełni nie tylko funkcje edukacyjne i rozwojowe, ale dzięki motywom zwierzątek i postaci chłopca lub dziewczynki (dostępnych w różnych kolorach) stanowią doskonałą ozdobę w pokoju każdego dziecka.

Cechy tablic DODI

Kształty

Motywy zwierząt bardziej zachęcają do interakcji, pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność. W ofercie znajdziesz ponad 60 wzorów DODI.

Wiek 12m+

Jedyni w Polsce zaprojektowaliśmy bezpieczne tablice dla dzieci już od 1 roku życia . Mamy to potwierdzone badaniami w akredytowanym laboratorium. Inni tego nie mają!

Elementy

Każdy przedmiot na tablicach DODI rozwija określone funkcje. Nie montujemy elementów rodzących złe nawyki u dzieci, np. gniazd elektrycznych.

Certyfikat CE

Farby spełniają normy PN-EN 71-3:2019, sklejka posiada certyfikat FSC®, a konstrukcja spełnia normy PN-EN 71-1 i PN-EN 71-2 bezpieczeństwa zabawek.

Opinie

Co inni mówią o DODI

Doskonała
Na podstawie 51 opinii
Aleksandra Ciosek
Aleksandra Ciosek
23/04/2024
Tablica jest wykonana perfekcyjnie, wszystkie elementy zostały bardzo fajnie przemyślane. Maluch jest zachwycony zarówno elementami jak i samym kotkiem, którego wybraliśmy. Bardzo polecam zakup tablicy dla bobasa!
Monika Nawrot
Monika Nawrot
27/03/2024
Dziękujemy za piękną sowę i ekspresowa przesyłkę ... I za zainteresowanie czy dziecku się podoba ... Z całego serducha polecamy tablice manipulacyjna firmy DODI i ludzi którzy tworzą tak piękne rozwojowe zabawki ?♥️
Julia Pomianowska
Julia Pomianowska
18/03/2024
Błyskawiczna przesyłka, przesympatyczna obsługa i produkt wysokiej jakości. Po odebraniu tablicy manipulacyjnej innej marki byłam zmuszona do jak najszybszego znalezienia alternatywy – zakupiona gdzie indziej tablica była wykonana niechlujnie i nie wydawała się bezpieczną zabawką dla małego dziecka. Kontrast z tablicą DODI jest ogromny. Standard wykonania zabawek DODI jest wysoki, sama zabawka jest po prostu ładna i estetyczna, a pan Darek wysłał zamówią przeze mnie sówkę na drugi dzień, tak, aby dotarła przed imprezą urodzinową (prezent na roczek). Bardzo dziękuję i polecam!
Agata Buczek
Agata Buczek
17/03/2024
Mam cztery tablice w swoim gabinecie. Sa pięknie wykonane. Dzieci bardzo je lubią.
Klaudia Blus
Klaudia Blus
08/03/2024
Szczerze polecam tablice Dodi! Przejrzałam wiele tablic dostępnych na rynku, Dodi od razu przypadły mi najbardziej do gustu. Kiedy córka dostała w prezencie tablicę Lewka, tylko utwierdziłam się, że był to najlepszy wybór! Tablica jest przepiękna, solidna, wykonana z dbałością o wszystkie szczegóły. Córka jest nią zachwycona, spędza przy niej dużo czasu i próbuje rozgryźć po kolei każdy z elementów. W dodatku kontakt ze sklepem był rewelacyjny - uzyskałam natychmiastowe odpowiedzi i pomoc, bardzo miło i fachowo. Czuć, że Właściciele wkładają dużo serca i zaangażowania w swoją pracę. Produkt zdecydowanie warty swojej ceny, polecam!
Milena Ciecierska
Milena Ciecierska
17/02/2024
Super tablica! Starannie wykonana?
Andrzej Cempel
Andrzej Cempel
09/01/2024
Tablica z lewkiem wykonana perfekcyjnie - odpowiednia proporcje - akurat dla małego chłopca, różne manipulatory do nauki przydatnych umiejętności, estetyczna, łatwa w utrzymaniu - można odłączyć stojak i wtedy na płasko łatwo schować.
Paulina Kubek
Paulina Kubek
02/12/2023
Piękna tablica. Bardzo ładnie wykonana, jesteśmy zachwyceni