SimpleLine

NOWOCZESNE OBRAZY FREZOWANE

OBRAZY, KTÓRE TYLKO Z POZORU SĄ OBRAZAMI. W RZECZYWISTOŚCI JEST TO MISTERNA PŁASKORZEŹBA, KTÓREJ NIE WYKONA KLASYCZNY RZEŹBIARZ.

Obrazy frezowane SimpleLine powstają dzięki połączeniu pracy zaawansowanych aplikacji graficznych i maszyn sterowanych komputerowo. Tylko maszyna, której dokładność pracy możemy liczyć w setnych częściach milimetra jest w stanie uzyskać taki efekt. Obraz składa się z różnej grubości linii, które maszyna frezuje na białej płycie Mdf. Gdy widz patrzy z odległości, widzi monochromatyczny obraz zbudowany z linii. Kiedy podejdzie bliżej ujawnia się cała prawda. Linie okazują się wyrytymi w płycie wgłębieniami o różnej głębokości a obraz staje się płaskorzeźbą. Ten obraz nie jest drukowany – on jest rzeźbiony.

Darmowy projekt obrazu

OBRAZ NA PODSTAWIE ZDJĘCIA. ZOBACZ SWOJE ZDJĘCIE W POSTACI OBRAZU SIMPLELINE

PO WYSŁANIU DO NAS ZDJĘCIA DO 24 GODZIN OTRZYMASZ ANIMACJĘ –  WSTĘPNY PROJEKT OBRAZU SIMPLELINE.

Wyślij na adres mailowy maksymalnie dwa zdjęcia o dobrej rozdzielczości z informacją dotyczącą rozmiaru Obrazu SimpleLine na adres biuro@simpleline.pl

Zdjęcie z wakacji na obraz na ścianę SimpleLine

A JEŚLI MAM ZNISZCZONE ZDJĘCIE?

Zniszczone fotografie to nie problem. Przykład zeskanowanego starego zdjęcia legitymacyjnego pokazuje jaki efekt można uzyskać. Prawie każda fotografia w podobnym stanie możliwa jest do cyfrowej naprawy i stworzenia nowej odsłony zdjęcia w formie nowoczesnego obrazu. Stare zdjęcia, w kolorze sepii bądź czarno – białe doskonale sprawdzają się przy tworzeniu tego typu obrazów.

OBRAZ SIMPLELINE Z KAŻDEGO ZDJĘCIA LUB GRAFIKI

OBRAZY WYKONYWANE NA ZAMÓWIENIE DOSKONALE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB. ZRÓB SOBIE LUB KOMUŚ PREZENT.

Obrazy wykonuję na zamówienie z przesłanego zdjęcia. Fotografie z wyjazdów to bardzo częsty motyw zamawiany przez klientów. Obraz wykonany ze zdjęcia to także doskonały prezent ślubny, podziękowanie dla rodziców bądź prezent z okazji wszelkich rocznic. Zdjęcia widoków lub plakaty ulubionych filmów czy bajek również wyglądają doskonale jako minimalistyczny, nowoczesny obraz SimpleLine.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Obraz możemy dostarczyć z Certyfikatem Autentyczności potwierdzającym autentyczność projektu. Gwarancja, że obraz został wykonany w Polsce, przez firmę Simple.

Shopping Cart
Scroll to Top
Ciasteczko znak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.