SimpleClean

STOJAK NA TELEFON - ORGANIZER

STOJAK NA TELEFON DOSKONAŁY NA SZAFKĘ NOCNĄ. UPORZĄDKUJE TWOJE ŻYCIE. POKOCHASZ JEGO NOWOCZESNY I MINIMALISTYCZNY STYL I PRZESTANIESZ SZUKAĆ SWOICH RZECZY.

Stojak SimpleClean został wykonany z naturalnego drewna. Stworzony po to by już nigdy nie szukać przedmiotów, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Możliwość postawienia telefonu w taki sposób, że może on pełnić funkcję nocnego zegarka i jednocześnie podłączyć go do ładowania.

Stojak występuje w trzech wersjach:

Wersja S

Minimalistyczna wersja S posiada miejsce na telefon, wieszak na jeden zegarek oraz miejsce na portfel. W dolnej części znajdują się dwie małe półki, jedna z tyłu i jedna z przodu stojaka.

Wersja M

Miejsce na telefon, wieszak na 3 – 4 zegarki, miejsce na portfel oraz dwie powiększone półki z tyłu i z przodu. Jest to rozszerzona wersja dla mężczyzn.

Wersja L

Wykonana z myślą o kobietach, zostawała dodatkowo wyposażona w uchwyty umożliwiające przechowywanie pierścionków.

OPINIE KLIENTÓW

Fajny stojak, ja głównie szukałem stojaka na telefon a nienawidzę plastiku. Fajnie że dodatkowo ma miejsce na portfel, okulary itd. teraz bym chyba kupił większy bo brakuje mi miejsca na jeden zegarek.

organizer na pierścionki drewniany

Wszystko na miejscu

Na szafkach nocnych zawsze leży sporo przedmiotów. Takie przedmioty jak telefon podłączony do ładowarki, zegarek, okulary, portfel i inne kładziemy zazwyczaj obok siebie, na szafce nocnej. Stojak na telefon SimpleClean pomaga w organizacji wszystkich tych przedmiotów. Tak aby znajdowały się na w jednym miejscu i były łatwo dostępne. To prosty sposób na organizację.

 
 
Shopping Cart
Scroll to Top
Ciasteczko znak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.