SimpleClean

STOJAK NA TELEFON - ORGANIZER

STOJAK NA TELEFON DOSKONAŁY NA SZAFKĘ NOCNĄ. UPORZĄDKUJE TWOJE ŻYCIE. POKOCHASZ JEGO NOWOCZESNY I MINIMALISTYCZNY STYL I PRZESTANIESZ SZUKAĆ SWOICH RZECZY.

Stojak SimpleClean został wykonany z naturalnego drewna. Stworzony po to by już nigdy nie szukać przedmiotów, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Możliwość postawienia telefonu w taki sposób, że może on pełnić funkcję nocnego zegarka i jednocześnie podłączyć go do ładowania.

Stojak występuje w trzech wersjach:

Wersja S

Minimalistyczna wersja S posiada miejsce na telefon, wieszak na jeden zegarek oraz miejsce na portfel. W dolnej części znajdują się dwie małe półki, jedna z tyłu i jedna z przodu stojaka.

Wersja M

Miejsce na telefon, wieszak na 3 – 4 zegarki, miejsce na portfel oraz dwie powiększone półki z tyłu i z przodu. Jest to rozszerzona wersja dla mężczyzn.

Wersja L

Wykonana z myślą o kobietach, zostawała dodatkowo wyposażona w uchwyty umożliwiające przechowywanie pierścionków.

OPINIE KLIENTÓW

Fajny stojak, ja głównie szukałem stojaka na telefon a nienawidzę plastiku. Fajnie że dodatkowo ma miejsce na portfel, okulary itd. teraz bym chyba kupił większy bo brakuje mi miejsca na jeden zegarek.

Kamil z Zabrza
organizer na pierścionki drewniany

Wszystko na miejscu

Na szafkach nocnych zawsze leży sporo przedmiotów. Takie przedmioty jak telefon podłączony do ładowarki, zegarek, okulary, portfel i inne kładziemy zazwyczaj obok siebie, na szafce nocnej. Stojak na telefon SimpleClean pomaga w organizacji wszystkich tych przedmiotów. Tak aby znajdowały się na w jednym miejscu i były łatwo dostępne. To prosty sposób na organizację.

 
 
Shopping Cart
Przewiń do góry
Ciasteczko znak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.