"Tablica jest wykonana perfekcyjnie, wszystkie elementy zostały bardzo fajnie przemyślane. Maluch jest zachwycony zarówno elementami jak i samym kotkiem, którego wybraliśmy. Bardzo polecam zakup tablicy dla bobasa!"

Julia P.

Meble nowoczesne Stolik kawowy rozkładany DopioTable

DopioTable

STOLIK KAWOWY ROZKŁADANY I PODNOSZONY

STÓŁ OBIADOWY I STOLIK KAWOWY W JEDNYM. STÓŁ ROZKŁADANY 80X80 POZ ROZŁOŻENIU 160X80 CM.

Stolik kawowy DopioTable po podniesieniu i rozłożeniu staje się stołem obiadowym, przy którym może usiąść 6 osób. Idealny stolik kawowy do kawalerki lub małych mieszkań.

Zamów próbki materiałów

Ekran monitora ma swoje ograniczenia. Nie dotkniesz produktu, nie poczujesz struktury.
Kupuj świadomie – zamów próbkę materiału z jakiego wykonany będzie Twój produkt.

Zobacz kolekcje dekorów

Przejdź do strony producenta dekorów i wybierz kolor lub dekor dopasowany do Twojego wnętrza. Kolor biały, drewnopodobny lub każdy inny…

zobacz

STÓŁ OBIADOWY W 10 SEKUND

Stolik kawowy ma rozmiar 80×80 cm. Po podniesieniu i rozłożeniu blatu zamienia się w stół obiadowy o rozmiarze 80×160 cm. Rozkładanie stolika jest bardzo łatwe i szybkie, ponieważ mechanizm ze sprężynami sprawia, że blat podnosi się z łatwością.

Mechanizm zastosowany w DopioTable jest wykonany ze stali a jego prosta i solidna konstrukcja gwarantuje jego niezawodność. W pozycji rozłożonej stół zachowuje się jak zwyczajny stół obiadowy – jest mocny i stabilny. Siedzenie przy DopioTable jest bardzo wygodne, ponieważ w pozycji rozłożonej stół nie posiada nóg w narożach blatu.

co kiedy

MIESZKANIE NIE POMIEŚCI STANDARDOWEJ WIELKOŚCI STOŁU OBIADOWEGO?

Jest na to rozwiązanie, mianowicie strolik kawowy rozkładany DopioTable.
Pod postacią standardowego stolika kawowego skrywa się praktyczny stół obiadowy o przemyślanej konstrukcji, oferujący miejsce dla 6 osób. Minimalistyczny mebel w wysublimowanym stylu zachwyci najbardziej wymagającego właściciela małego mieszkania swoją prostotą i funkcjonalnością. Możliwość rozkładania blatu umożliwia przystosowanie stolika lub stołu obiadowego w zależności od sytuacji i ilości osób.

Stół rozkładany 80×80 DopioTable to mebel, który rozwiązuje problem z miejscem w kawalerkach lub małych mieszkaniach, ponieważ doskonale sprawdza się jako stolik kawowy przy kanapie, a w razie potrzeby jako stół obiadowy dla 6 osób.

STÓŁ OBIADOWY ODGRYWA WAŻNĄ ROLĘ W NASZYM ŻYCIU

Stół obiadowy, zaraz po łóżku, to najważniejszy mebel w każdym domu. To przy stole zasiadamy z rodziną i przyjaciółmi do wspólnych posiłków, imprez czy pogawędek. Niestety w dzisiejszych czasach rosnąca ilość sprzedawanych małych mieszkań wymusza na kupujących rezygnację z pełnowymiarowego stołu obiadowego. Brak możliwości celebrowania wspólnie posiłków prowadzi do spłycenia więzi rodzinnych i ogranicza możliwości spotkań z przyjaciółmi. Powoduje, że sami zapominamy o tym, jak ważną rolę w naszym domu spełnia pełnowymiarowy stół i chwile z bliskimi przy nim spędzone.

Rodzina przy stole podczas śniadania

DOPIOTABLE NAJCZĘŚCIEJ SPRZEDAWANYM PRODUKTEM W SKLEPIE

Stolik kawowy rozkładany DopioTable stanowi jeden z najczęściej sprzedawanych produktów w sklepie.
Ten nietuzinkowy mebel znalazł już swoje zastosowanie w setkach mieszkań, ponieważ pozwala na wspólne spędzanie czasu z bliskimi bez względu na metraż pomieszczenia.
Całość jest wykonana z solidnych materiałów zapewniających trwałość przez długie lata. Użyta konstrukcja mechanizmu rozkładania gwarantuje stabilność i niezawodność stołu podczas użytkowania. Licząc się z oczekiwaniami klientów istnieje możliwość wyboru dekoru tak, aby stół idealnie wpasował się w każde wnętrze.

OPINIE KLIENTÓW

Marek K.
Czytaj więcej
Stół solidny, mechanizm stabilny. Działa bez zarzutu. Polecam
Kinga F.
Czytaj więcej
W moim przypadku rozwiązanie dwóch stołów w jednym rozwiązało problem z brakiem miejsca w 100 procentach. Jestem super zadowolona, rozkładanie stołu mega łatwe. Do kawalerki idealny mebel, super sprawa.