SimpleFly

ŁÓŻKO NA ANTRESOLI DLA DZIECI

ŁÓŻKO DZIECIĘCE, KTÓRE LEWITUJE W POWIETRZU BEZ NÓG, PODPÓR I LINEK. ŁÓŻKO SIMPLEFLY TO OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA, WYGODA DZIĘKI DODATKOWEMU WYPOSAŻENIU I NIEPOWTARZALNY EFEKT W SYPIALNI DOSTĘPNY TYLKO TUTAJ.

Łóżka piętrowe w naszym kraju są bardzo popularne z uwagi na ich praktyczności i oszczędności miejsca. W dalszym ciągu jednak cztery nogi ograniczają swobodę korzystania z przestrzeni pod meblem. Nowoczesne łóżko piętrowe SimpleFly to nowy rodzaj dziecięcej antresoli. Dla maksymalnej oszczędności miejsca stworzyłem projekt łóżka piętrowego, który nie potrzebuje nóg. Efekt lewitującego łóżka przyciągnie uwagę niejednej osoby.  Dodatkowo antresola SimpleFly posiada oświetlenie, gniazdo elektryczne i praktyczną półkę.

główne

ZALETY ŁÓŻKA SIMPLEFLY

  • Oszczędność miejsca – nogi nie ograniczają przestrzeni – do małych pomieszczeń
  • Nowoczesny design
  • Półka z oświetleniem i gniazdem elektrycznym
  • Swoboda rozmieszczenia mebla w pomieszczeniu
  • Wytrzymałość dzięki stalowej konstrukcji (90kg)
  • Bezpieczeństwo dzięki zaokrąglonym kształtom i zastosowaniu specjalnych obrzeży na krawędziach
  • Stalowa rama sprawia,że łóżko nie trzeszczy. Drewniane ramy sosnowe nie są tak stabilne.

dlaczego

ŁÓŻKO NA ANTRESOLI SIĘ OPŁACA – POLICZ

Dzięki opatentowanej konstrukcji umożliwiającej montaż na wysokości, beż żadnych nóg , dodaje powierzchni użytkowej dodatkowy metraż. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać prawie 2m2 więcej w swoim pokoju. Wyobraź sobie ile kosztowałoby Cię “dokupienie dodatkowo” tej powierzchni od dewelopera w porównaniu z ceną łóżka na antresoli SimpleFly. Wynik mówi sam za siebie!

BEZPIECZEŃSTWO I WYTRZYMAŁOŚĆ

TO PODSTAWA, KIEDY CHODZI O DZIECI. ŁÓŻKO NA ANTRESOLI SIMPLEFLY ZOSTAŁA WYKONANA Z BEZPIECZNYCH MATERIAŁÓW I KSZTAŁTÓW

Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak aby były bezpieczne dla naszych dzieci. Krawędzie wykończone są miękkim obrzeżem PVC. W całym łóżku zostały również zaokrąglone rogi. Wytrzymałość nośna antresoli to 90kg.

WBUDOWANE OŚWIETLENIE I GNIAZDO ELEKTRYCZNE

SZAFKA NOCNA, LAMPKA LED I GNIAZDO ELEKTRYCZNE DO ŁADOWARKI – WSZYSTKO POD RĘKĄ

młodzieżowe łóżko SimpleFly posiada praktyczną półkę, na której wbudowane zostało gniazdo elektryczne (nowe gniazdo – całkowicie wbudowane w powierzchnie półki) oraz oświetlenie LED w postaci wbudowanej lampki typu liniowego o długości 1 metra. Półka znajduję się na całej długości antresoli, dlatego znajdzie się tam miejsce na wszystkie przedmioty, które dziecko chciałoby mieć przy sobie (np. kiedy używa się budzika w telefonie)

OPINIE KLIENTÓW

Olga L.
Czytaj więcej
Na początku obawiałam się trudności z zamontowaniem ale sprzedawca przekonywał, że montaż jest podobny do składania zwykłego mebla. Mąż wiercił w ścianie a ja z siostrą składałam łóżko - całość zajęła nam jedno popołudnie. Pasują normalne materace 80x180. Efekt super... córka mega zadowolona z łóżka a szczególnie z lampki i półki przy ścianie. Polecam na 100 %.
Play Video about łóżko na natresoli wiszące test wytrzymałości

Zobacz kolekcje dekorów

Przejdź do strony producenta dekorów i wybierz kolor lub dekor dopasowany do Twojego wnętrza. Kolor biały, drewnopodobny lub każdy inny…

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Każde łóżko dostarczane jest z Certyfikatem Autentyczności potwierdzającym, że łóżko na antresoli SimpleFly zostało wykonany w Polsce, przez firmę Simple.

Shopping Cart
Scroll to Top
Ciasteczko znak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.