Kołowrotek dla kota simpleRun

SimpleRun

BIEŻNIA DLA KOTA SIMPLERUN

ZNANY RÓWNIEŻ JAKO KOŁOWROTEK DLA KOTA, POPRAWIA KONDYCJĘ FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ KOTA, ROZWIĄZUJE PROBLEMY BEHAWIORALNE

SimpleRun – innowacyjna bieżnia dla kota w kształcie kółka znana też jako koło do biegania dla kota. To profesjonalne urządzenie do ćwiczeń , które wygląda jak modernistyczny mebel. Szczególnie polecana dla kotów niewychodzących . Ułatwi Twojemu kotu adaptację do życia w domu, zaspokoi jego pierwotną potrzebę do wysiłku fizycznego i zapewni dobrą kondycję i zdrowie przez lata.

główne

ZALETY BIEŻNI DLA KOTA SIMPLERUN

 • Pozytywny wpływ ćwiczeń na zdrowie i zachowanie kota
 • Średnica bieżni pozwala na swobodny bieg
 • Najwyższej klasy łożyska gwarantują bezproblemową eksploatacje (dożywotnia gwarancja)
 • Szerokość bieżni pozwala na swobodny bieg dwóch kotów w jednym czasie
 • Cicha praca
 • Wszystkie rolki i mechanizmy są ukryte aby zminimalizować kontuzję
 • Nowoczesny design – doskonałe do każdego wnętrza
 • Ciężka stabilna konstrukcja 
 • Bezpieczna konstrukcja zasłaniająca wszystkie ruchome elementy

dlaczego

WARTO WYBRAĆ SIMPLERUN

 • Twój kot przestanie drapać meble i wskakiwać na firany
 • Wieczory z mruczącym i odprężonym kotem na kolanach od teraz staną się możliwe
 • Koniec z mocno podrapanymi rękoma – kot po odpowiednim wysiłku fizycznym jest spokojniejszy
 • Staniesz się odpowiedzialnym posiadaczem kota któremu zapewniasz wszytko co najlepsze
 • Zyskujesz piękny mebel, który wzbudza zainteresowanie
 • Brak zmartwień o wagę kotajego zdrowie i samopoczucie

SYNTETYCZNA TRAWA PRAKTYCZNA I NOWOCZESNA

IMITUJE NATURALNE WARUNKI BIEGU DLA KOTA. WYTRZYMAŁA I ŁATWA W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI

Syntetyczna trawa jest ekologiczna, trwała i zapewni Twojemu kotu jeszcze lepsze doznania podczas ćwiczeń . Niech poczuje się jak w naturze. Jest odpowiednio miękka i doskonale wygłusza tupanie kota podczas biegu.  Dodatkową zaletą jest to, że trawa praktycznie nie brudzi się . Wygląda doskonale przez długie lata.  Dzięki zastosowaniu syntetycznej trawy w połączeniu z białym kolorem Bieżnia dla kota SimpleRun stała się nie tylko zabawką dla kota.   Kołowrotek do biegania dla kota SimpleRun to również nowoczesny i minimalistyczny mebel, który stanie się piękną ozdobą Twojego salonu .

TWÓJ KOT POTRZEBUJE RUCHU – JEST NA TO PROSTY SPOSÓB

SIMPLERUN – BIEŻNIA DLA KOTA, JAKO PRZYJEMNY SPOSÓB UPRAWIANIA GRY ŁOWIECKIEJ

Żądanie od zwierzęcia, któremu łowiecki talent umożliwiał przeżycie zaledwie kilka pokoleń wstecz, by teraz porzuciło swoje obyczaje, byłoby niesprawiedliwością.
Powinniśmy zapewnić swojemu kotu ujście dla jego drapieżnych instynktów. Dzięki prostemu treningowi możemy nauczyć go, by kierował swe instynkty w stronę bieżni dla kota SimpleRun. Bieganie na kołowrotku dla kota to sposób na utratę energii, którą nasz pupil, zainwestowałby w polowanie.
Naszym celem powinno być zachęcenie kota do aktywności na kołowrotku dla kota SimpleRun.  Bieganie na kołowrotku SimpleRun stanie się dla niego równie atrakcyjne i męczące jak prawdziwe polowanie.

CZY TWÓJ KOT NIEWYCHODZĄCY JEST SZCZĘŚLIWY?

KOT NIEWYCHODZĄCY POTRZEBUJE STYMULACJI NATURALNEGO SRODOWISKA.

Wiele światowych organizacji broniących praw zwierząt mówią dziś jednym głosem, że  kotów nie należy wypuszczać na dwór . Powód?  Oczywiście  bezpieczeństwo.  Dzięki ewolucji w towarzystwie ludzi w kotach zaszły zmiany, które jednak nie wykorzeniły ich dzikości.  Zachodzi więc poważne ryzyko, że kot trzymany za zamkniętymi drzwiami będzie  sfrustrowany i znudzony. Dlatego też powinniśmy mieć świadomość, że zamykając go w czterech ścianach, dostajemy w pakiecie pewne jego instynkty i nieodłączne cechy. Nawet jeśli nasz kochany drapieżnik ma potrzeby pokarmowe zaspokojone z nawiązką to i tak instynktownie przesypia sporo czasu. Kot śpi w ciągu dnia w celu oszczędności energii. Kiedy się budzi, odczuwa zawsze  potrzebę aktywności fizycznej. Zatem jeśli nasz ulubieniec ma wieść dobre życie to w  naszej kwestii leży zaspokojenie jego pierwotnych potrzeb i stworzenie mu przestrzeni dobrej jakości. To wyjątkowe zwierzę pragnie być kochane i samo obdarza nas uczuciem. Bieżnia dla kota SimpleRun może stać się wyrazem tej miłości.

OPINIE KLIENTÓW

Jacek K.
Czytaj więcej
Polecam, trochę to trwało zanim mój kot nauczył się kozystać z bieżni. Dzięki instrukcjom na tej stronie nauczyłem się trenować Filemona i po 3 tygodniach już sam wskakiwał na bieżnię:-)
Agata
Agata
Czytaj więcej
Polecam bieżnię dla kotów SimpleRun. Solidne i estetyczne wykonanie, a dla kotów niewychodzacych w zasadzie jedyna możliwość na aktywność fizyczną.
bieżnia dla kota urządzenie rehabilitacyjne

MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY TWÓJ KOT POKOCHA SimpleRun?

Zobacz jak nauczyć kota korzystania z bieżni SimpleRun. Naucz się trenować kota.

BIEŻNIA DLA KOTA SIMPLERUN JAKO PROFILAKTYKA ZDROWOTNA DLA KOTÓW

Podobnie jak ludzie, nadwaga u kotów bywa przyczyną wielu schorzeń, od cukrzycy, przez artretyzm do chorób serca. Otyłe koty, często umierają przedwcześnie. Na szczęście z SimpleRun możemy wpłynąć na ich jakość i sposób życia. Tresura z bieżnią dla kota SimpleRun może  pomóc kotu w adaptacji  do życia w zamkniętym pomieszczeniu. Koty potrzebują okazji do wysiłku i praktykowania swoich naturalnych zachowań. Szkolenia z bieżnią dla kota  SimpleRun w niczym nie przypomina szkolenia w celu posłuszeństwa. Celem treningu jest ułatwienie kotom adaptacji do życia w dzisiejszych czasach. Zaspokojenie ich pierwotnych instynktów i zapewnienie zdrowej kondycji. Ponadto możemy  poprawić relacje  z naszym kotem, a także jego samopoczucie. Przede wszystkim chodzi o to, aby wychować szczęśliwe i chętne do współpracy zwierzę. Jesteśmy to winni naszym kotom.

To jedno z akcesoriów dla kota które poprawi zdrowie Twojego kota.

KOŁOWROTEK DO BIEGANIA SIMPLERUN JAKO FORMA ĆWICZEŃ KOTÓW NIEWYCHODZĄCYCH

ZA POMOCĄ KOŁOWROTKA DO BIEGANIA SIMPLERUN MOŻNA SKUTECZNIE ZASPOKOIĆ POTRZEBĘ POLOWANIA I RUCHU U KOTÓW NIEWYCHODZĄCYCH

Dzięki użyciu koła SimpleRun możemy urządzić nie tylko gustownie i oryginalnie pokój, ale też zaspokoić pierwotne potrzeby naszego pupila.  Za pomocą kołowrotka SimpleRun można bawić się z kotem w sposób  naśladujący polowanie  przy użyciu lasera świetlnego. To najlepsza zabawka dla kota . Może to  osłabić jego  instynktowny  popęd łowiecki . Jeśli wypełnimy mu w ten sposób czas, który inaczej mógłby poświęcić na np.  drapanie mebli , to prawdopodobnie zaspokoimy jego potrzeby. Nie tylko pod względem fizycznym, lecz także psychicznym.  Codzienna zabawa z  przynosi dodatkową korzyści, a mianowicie nasz kot nie nudzi się, nie ulega frustracji i nie zagraża mu otyłość.

KOTY NIE POTRZEBUJĄ PRAWDZIWEJ OFIARY, ABY DAĆ UPUST SWOIM ŁOWIECKIM INSTYNKTOM

Kiedy używamy bieżni dla kota SimpleRun jako  elementu fizycznej aktywności kota , po czym nagradzamy go smakołykiem (czyli substytutu zdobytej ofiary), jego zachowanie jest na tyle podobne do rzeczywistej sytuacji, że nasz pupil  myśli, że właśnie poluje. To podobieństwo polowania i zabawy sprawia, że właściciel kota może  zaspakajać jego drapieżne pragnienia, po prostu dając mu SimpleRun. Grunt, żeby nasz kot mógł się wybiegać, a na koniec będzie leżeć rozciągnięty na ziemi, zdyszany i bardzo szczęśliwy. Będzie wdzięczny, że kupiłeś to dla niego.

Jakie akcesoria dla kota aktywnego?  SimpleRun to zabawka dla kota, której warto się przyjrzeć.

Shopping Cart
Scroll to Top
baner na ankiete

nowa wersja bieżni

Projektujemy nową bieżnie która będzie kosztowała ok 2200 zł

Jeśli jesteś zainteresowany zostaw swój email lub napisz do nas. Odezwiemy się do Ciebie jak tylko skończymy

Ciasteczko znak

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.